Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Modernios klasikos namai | Namo interjeras

Sodrių atspalvių namai

Apsidairykite. Tai modernūs namai su daug lengvos klasikos užuominų.
Neatsitiktinai interjere parinkti tamsesni, sodresni (žemės, juodojo šokolado ir smaragdo) spalvų tonai, mat vienas esminių klientų poreikių buvo solidūs, ramybe ir elegancija spinduliuojantys namai. Tiesa, tamsūs tonai interjere, tačiau tik šviesios mintys galvoje, nes pasitelkę aukso potėpius įnešėme į namus šilumos, o tarpusavyje suderinę įvairius audinius, faktūras ir dekoro elementus apgaubėme namus jaukumu.

Siekėme, jog interjeras suteiktų galimybę kurti skirtingą atmosferą, todėl didžiulį dėmesį skyrėme apšvietimo sprendimams. Norėdami, jog namai skatintų gėrėtis šiais kasdien, kruopščiai padirbėjome ties kiekviena erdve. Pirmajame aukšte suprojektavome dėmesį patraukiančius laiptus, svetainės akcentu pavertėme sodriai žalią aksominį minkštąjį baldą, įnešantį į namus gyvybės bei gaivos.

Ne mažiau dėmesio skyrėme ir antrojo aukšto erdvėms. Prabangos pojūtį suaugusiųjų kambaryje kūrėme pasitelkę didžiulį lovos galvūgalį, vonios kambarį pavertėme elegantiška atsipalaidavimo oaze, o vaikų kambariuose įkomponavę jaukias suoliuko- palangės zonas sukūrėm magiškumo pojūtį.

Tariame didžiulį ačiū klientams už pasitikėjimą ir galimybę sukurti šiuos namus!


2019 metai