Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Prabangūs klasikiniai namai | Namo interjeras

Prabangūs jaunos šeimos namai


Tai prabangos, elegancijos ir estetikos kupini namai. Erdvūs, iki menkiausių detalių išpuoselėti, maloniai akis džiuginantys. Tai namai, kurių interjere karaliauja klasika. Apsižvalgykite. Ją galima įžvelgti visur: baldų formose, audinių raštuose, spalvų deriniuose ir net grindų dangos kryptyje.

Visuose namuose dominuojantys šviesūs, švelnūs pasteliniai tonai pripildė šiuos namus jaukumo, tuo tarpu tamsesnių spalvų elementai įnešė griežtumo, sudėliojo reikiamus akcentus ir sukūrė balansą. Individualiai gaminti integruoti baldai leido išnaudoti kiekvieną laisvą centimetrą, tad neabejotinai prisidėjo prie pastebimo interjero vientisumo. Daug prabangos namams suteikė į interjerą įkomponuotas visuomet prabangiai atrodantis aksomas, įvairūs raštai, kruopščiai parinkti šviestuvai. Žinoma, dabartinio rezultato jokiu būdu nebūtume sukūrę ir be mažų, tačiau interjero kūrimo procese ypač svarbių dekoro elementų, tokių kaip žvakės ir žvakidės, paveikslai, fotografijų rėmeliai, lovatiesės, užuolaidos ir kt. – visko derinimas tarpusavyje padėjo sukurti estetišką ir harmoningą visumą.

Drauge su visa komanda nuoširdžiai dėkojame klientams Dmitrijui ir Alisai už didžiulį pasitikėjimą, leidusį sukurti mums visus džiuginantį rezultatą.

2016 metai