Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Nedideli grožio namai | Grožio namų interjeras

Nedidelis grožio butas

    Tai nedidukas, bet ypač jaukus ir stilingas “grožio butas”. Vos 30 m 2 ploto, tačiau čia sutalpinome net penkias darbo vietas (dvi pedikiūrui, dvi manikiūrui ir vietą kosmetologinėms procedūroms), jaukią laukiamojo zoną bei personalo ir wc kambariukus. Erdvė išnaudota maksimaliai ir komfortiškam darbui bei maloniems ritualams pritaikyta.

O jaukių akimirkų čia, mūsų nuomone, netrūks. Vos įžengus pro salono duris akys krypsta į prabangią pedikiūro zoną, viliojančią žaisminga prigesinta rožine bei prisilietimui maloniu aksomu, kvieste kviečiančiu įkristi į vieną iš pedikiūro kėdžių ir atsipalaiduoti. Tiesa, apskritimo formos pedikiūro zonoje pasirinktos ne veltui, mat šios padėjo sušvelninti bendrą interjerą ir išgauti gražią kompoziciją.

Ne mažiau grožio procedūroms vilioja ir jauki manikiūro erdvė bei estetiškas kosmetologinis kabinetas. Abejose erdvėse sutalpinome viską, ko reikia komfortiškam darbui bei maloniai kliento patirčiai.

Visur gražu ir jauku tarsi namie, o būtent tokią, t.y. maksimaliai šiltą atmosferą, siekėme sukurti. Žinoma, nebūtų pavykę be mažyčių “jaukumo kūrėjų”: žvakių, gėlių ir kitų dekoro elementų.

Dėkojame klientei Viktorijai už begalinį pasitikėjimą, kurį jautėme viso bendradarbiavimo metu. Klientė laiminga, tad mūsų komanda laiminga taip pat!


2019 metai

Grožio salono interjero dizainas