Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Modernūs namai Turniškių miškų apsuptyje gausiai šeimai.

Turniškių miškų apsuptyje esančio namo interjeras džiugina estetiniu išbaigtumu, tobula derme su aplinka, architektūriniais sprendimais ir, svarbiausia, yra maksimaliai pritaikytas name gyvenančios šeimos poreikiams.

Svetainę puošiančius didžiulius langus, pro kuriuos atsiveria wow vaizdas, stengėmės palikti kuo atviresnius – taip vidaus erdvė tarsi prasiplečia bei susilieja su gamta. Kurdamos interjerą nuo šios stengėmės nenutolti, todėl čia vyrauja natūralumas: natūralaus medžio parketlentės grindims, neblizgi, pilką akmenį imituojanti didžiagabaritė plytelė ant židinio baldo, beicuoto medžio lukšto baldų fasadai, neutralūs, gamtoje vyraujantys spalviniai tonai, vietomis praturtinti ryškesnių spalvų akcentais.

Unikalumo čia taip pat gausu: nuo individualiai kurtų baldų iki gyventojų asmenybes atspindinčių detalių (pavyzdžiui, atidarę vieną iš virtuvės fasadų atrandame praėjimą į slaptą vyno sandėliuką; sūnaus miegamajame paspaudus mygtuką kambarys prisipildo spalvotų šviesų, atšokančių nuo mūsų pačių kurtos šviečiančios ledo ritulininko (šis pasirinktas neatsitiktinai!) dekoracijos ant sienos; vyresniosios dukros miegamajame virš lovos pastebimos smilgos primena jos vėjyje besiplaikstančius plaukus).

Džiaugiamės rezultatu ir tuo, jog užsakovai taip mumis ir mūsų vizija pasitikėjo, jog sutiko įgyvendinti visai kitokį interjerą, nei apie kokį kalbėjo mūsų pirmojo susitikimo metu. Esame labai už tai dėkingos ir net neabejojame, kad esamas interjeras įkvėps, sušildys ir prisidės prie gražių akimirkų kūrimo.

Ačiū, Simona ir Klaudijau, kūrybinė kelionė su Jumis buvo nepaprastai įdomi ir šilta. Iki kitų susitikimų!!!


2021 metai

Modernus namo interjeras