Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Poilsio namai | Pirties pastato interjeras

Jaukus namas šeimos šventėms ir poilsiui


Tai kompaktiškas ir labai jaukus dviaukštis poilsio namas su nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į ežerą bei į visai čia pat įsikūrusį prašmatnų šeimos dvarą.

Namo interjere dominuojantis balintas medis erdvėms suteikia šviesos, šilumos ir jaukumo, todėl tik įžengus į namą apima pozityvas, norisi atsipalaiduoti. O kur dar interjere pastebimos natūralios medžiagos, kurios dar labiau suartina su gamta ir kviečia nurimti…

Namo apačioje komfortiškoms šeimos šventėms suprojektavome erdvų valgomąjį bei jaukią virtuvės zoną. Visko tik tiek, kiek reikia, erdvė neperkrauta, tačiau jaukumą kuriančių dekoro elementų taip pat nepamiršome. Antrame aukšte įkūrėme du miegamuosius, kuriuose patogiai įsikurs nutarę užsibūti šeimos draugai. O likti čia tikrai norėsis… Ypač norėsis apsilankyti pirtyje, kurioje parūpinome klientų pageidaujamą didelį langą, įnešusį į patalpą natūralios šviesos ir dovanojusį akims nuostabų gamtos vaizdą. Vasarą – maloniai nuteikiančią žalumą, žiemą – lėtai krintančias snaiges, kurias jaukiai galima skaičiuoti besikaitinant pirtelėje.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju Ingai ir Linui už pasitikėjimą ir gražų bendradarbiavimą.

2017 metai