Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Klasikiniai namai | Buto interjeras

JAUKŪS NAMAI VILNIAUS SENAMIESTYJE


Jaukūs, veikliai šeimai skirti klasikiniai namai Vilniaus senamiestyje.

Esminiai klientų pageidavimai interjero kūrimo pradžioje buvo šie – įrengti daugiau zonų jaukiems pasisedėjimams, vyno degustacijoms draugų bei šeimos rate bei numatyti pakankamą kiekį vietos jau perskaitytoms ir naujoms knygoms.

Siekdami įgyvendinti pirmąjį norą įrengėme jaukią, pagalvėlėmis nuklotą lodžiją, kuri tapo tiesiog tobulu kampeliu gausesniam svečių būriui ir smagioms akimirkoms… Žinoma, sukūrėme ir jaukią, patogiai įsitaisyti kviečiančią svetainės zoną, kurios viduryje atsidūrė maloniai nuteikiantis ir prabangos efektą kuriantis “žvakių židinys”. Kartu su į pagrindinę svetainės sieną įkomponuotomis klientų knygomis šis sukūrė kompoziciją, kurią drąsiai galima vadinti pagrindine buto ašimi.

Prabangos, elegancijos įspūdį namams suteikė mūsų kruopščiai parinktos aukso detalės, įmantresni raštai sienose ir audiniuose, paveikslai ir, žinoma, aksomo gausa. Šviesūs pasteliniai tonai interjerui suteikė švaros ir estetikos, o jaukumo, išbaigtumo pojūtį sukurti padėjo tarpusavyje suderinti dekoro elementai.

Ačiū, Jelena ir Stasai, už tikėjimą bei suteiktą galimybę išpildyti Jūsų svajonę.

2018 metai.