Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Modernios klasikos namai | Buto interjeras

Renovuoti, modernia klasika pasipuošę namai

Jums prieš akis – butas jaukioje pušų apsuptyje. Šis buvo perplanuotas, iš esmės renovuotas ir iš senų, kruopštaus prisilietimo laukiančių namų virto į funkcionalius, akiai mielus, modernia klasika pasipuošusius.

Tiesa, nuo pradinės buto būklės iki esamo rezultato išties buvo ką veikti, mat “senukas” turėjo nemažai kaprizų, tokių kaip žemas lubų aukštis, sijos bei šlaitai jose, dideli ir nefunkcionalūs koridoriai, mažos vonių erdvės, keistai suprojektuota virtuvės erdvė bei nemažai pasenusių interjero sprendimų. Tad daug kur išplanavimą teko pakeisti iš esmės. Pavyzdžiui, sumažinome koridorių plotus ir šių dalį atidavėme wc bei vonios kambario erdvėms, perplanavome virtuvės patalpą ir perkėlėme įėjimo į ją vietą. Taip pat didelę dėmesio dalį skyrėme svetainėje bei miegamuosiuose matomiems sprendimams. Svetainėje sukūrėme jaukią židinio bei tv zoną. Šeimininkų miegamajame suformavome privatų bei tiesioginį patekimą į drabužinę, kurio dėka nebereikia vaikščioti aplinkui. Vaikų kambariuose taip pat priėmėme nemažai funkcinių sprendimų, kurie pasitarnavo ir papildomam komfortui ir jaukiai aplinkai sukurti.

Trumpiau tariant, padirbėjome iš peties, atiduodami didelė duoklę tiek namų funkcionalumui, tiek jų grožiui bei jaukumui.

Kalbant apie jaukumą, interjere dominuoja artimos gamtai formos bei spalvos, kurios suartina su vaizdais už lango ir kuria ramią, poilsį skatinančią atmosferą, tuo tarpu kruopščiai parinkti dekoro elementai padeda kurti interjero vientisumą ir puoselėti namų jaukumą.

Taigi, pokyčiais esame be galo patenkinti! Iššūkis įveiktas, tad šeimininkai, kaip ir mes, gali džiaugtis ir didžiuotis naujuoju akiai patraukliu, jaukiu, funkcionaliu ir komfortišku interjeru.

Didelis ačiū, Edita ir Vytautai už Jūsų pasitikėjimą bei įdomią patirtį kuriant Jūsų namus.


2020 metai