Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Eklektika Paupyje jaunai moteriai

Šviesus, gaivumu, švelnumu, rafinuotumu spinduliuojantis, jaunai moteriai kurtas interjeras.

Kartu su modernumu ir praktiškumu čia jungiasi užuominos į klasiką bei juntamas prabangos šleifas  (panašiai ir namus supančioje aplinkoje, kur veržlų, šiuolaikišką, naujai suformuotą Paupio rajoną papildo istorinio Vilniaus senamiesčio dvasia).

Asmenybė, poreikiai kuriant interjerą, žinoma, nebuvo pamiršti. Užsakovė mėgsta gaminti, todėl virtuvėje numatėme gan daug vietos pasidėjimui, taip pat suprojektavome ypač funkcionalią virtuvės salą (ši suteikia papildomą stalviršį bei stalčius, talpina vyno šaldytuvą, o prireikus virsta puikia bendravimo zona draugų kompanijai ).

Netrūksta šiuose namuose ir kampelių pasisėdėjimui – svetainėje prie židinio, aplink virtuvės salą, darbo kambaryje ar į fotelius jaukiai įsitaisyti su knyga ir arbatos puodeliu kviečiančioje miegamojo nišoje. Ir visa tai – jaukioje, tekstūromis turtingoje aplinkoje, kurioje tarpusavyje puikiai dera klasikiniai interjero elementai (sienų rėmeliai, natūralaus medžio prancūziškos eglutės rašto parketlentės, marmuro raštas) bei miesto širdyje gyvenančiam žmogui pritaikyti šiuolaikiniai sprendimai. 

Ačiū, Ignita, už beribį pasitikėjimą ir geras emocijas !!!


2022 metai

Prabanga tviskantis buto interjeras Vilniuje