Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Klasikiniai namai | Namo interjeras

Namai ežero pakrantėje nuostabiai šeimai


Tai nuostabūs namai – nuostabiai, gausiai šeimai.

Namo interjere tarpusavyje susipina klasikos ir šiuolaikinės stilistikos elementai, kurių ansamblis leido sukurti prašmatnių ir tobulai išpuoselėtų namų įspūdį. Namų, kuriuose norisi būti, kurie kasdien įkvepia ir skatina kurti gražią gyvenimo istoriją.

Interjero kūrimo procese priimti modernūs sprendimai padėjo mums neprarasti kai kurių erdvių tūrio ir estetinės švaros, tuo tarpu klasikos potėpiai leido išlaikyti skoningų, prabangių, elegantiškų namų įspūdį.

Akivaizdžiu šių namų traukos akcentu tapo erdvi svetainė, kurioje karaliauja prabangus šokoladinių atspalvių aksomas, o į akis iš karto krenta neabejotinas jaukumo kūrėjas – židinys, virš kurio pakabinome mūsų labai vertinamo menininko Arūno Rutkaus paveikslą, kuris į interjerą įnešė gyvybės ir dar daugiau spalvų.

Kruopščiai kūrėme kiekvieną namų erdvę, rinkome kiekvieną elementą, o šiems nugulus į jų vietas gimė ypatingi namai, kurie mūsų nuomone, išties verti “dvaro” vardo.

Tariu didžiausią ačiū Ingai ir Linui už begalinį pasitikėjimą manimi ir mano komanda bei už netikėtai gimusią gražią bičiulystę.

2016 metai