Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Nedideli namai vyrui pokario laikų name


Nedidelis ir labai jaukus, kiek aristokratiškas – toks šis vyriškumu spinduliuojantis butas, įsikūręs pokario laikų daugiabutyje. Pamenu, kaip vos įžengus į gyvenamąjį namą ir tik kelias minutes apsižvalgius aplink galvoje gimė aiški būsimojo interjero vizija, padiktavusi nusikelti į tolimąją praeitį ir būsimajame interjere atspindėti praeities didikų aristokratišką skonį detalėms.

Kūrybos procese svarbu buvo viskas: atsižvelgti į kliento norą turėti solidų, vyrišką ir gausų klasikinio stiliaus elementų interjerą, interjere tarpusavyje suderinti šiuolaikinę dabartį su praeitimi bei prisitaikyti prie tam tikrų buvusio interjero detalių (tokių kaip grindų danga, plytelės, sieninių spintų durys bei miegamojo lova), kurių drauge su klientu nusprendėme nekeisti.

 Galutinis rezultatas rodo, jog visi sumanymai pavyko puikiai. Vos pažiūrėjus į dabartinį interjerą čia  juntamas vyriškas solidumas, kurį ypač pabrėžia “Burberry” stiliaus languoti sienų apmušalai bei tamsaus medžio paviršiai. Tam, kad interjeras neatrodytų per niūrus ar per šaltas, į interjerą įkomponavome sodrių raudonų bei mėlynų spalvų elementų, kurie išlaiko vyrišką solidumą, tačiau tuo pat metu į namus įneša gyvybės. Dar daugiau gyvasties ir jaukumo interjerui suteikia kruopščiai parinkti paveikslai, žvakės, augalai, kiti dekoro elementai. Kadangi į interjerą siekėme įpinti ir aristokratiškos simbolikos, neatsitiktinai čia dominuoja ir aristokratiškų gyvūnų (žirgo, elnio, šuns) motyvai, simbolizuojantys prabangą ir vyrišką tvirtybę. Tiesa, jei pastebite, ir senojo interjero detalės harmoningai dera drauge su naujomis, taigi panašu, jog tikrai pasiekėm visus išsikeltus tikslus.

Visos komandos vardu tariame nuoširdų ačiū klientui Židrūnui už visišką pasitikėjimą, kurį jutome nuo pirmojo susitikimo. Su šypsena veide prisimename sklandų interjero kūrimo procesą.

2017 metai