Visos teisės saugomos © Jolanta Žalienė - interior design

Jaukūs namai damai su šuniuku


Kviečiu apsidairyti po dar vieno šviesaus, jaukaus ir akiai malonaus butuko interjerą, sukurtą veikliai, be galo draugiškai ir visokeriopai mano kūryba pasitikinčiai damai su šuniuku.

Damos užduotis man buvo konkreti – įrengti jaukius klasikinio stiliaus namus panaudojant ribotą biudžetą. Kadangi drauge su komanda manome, jog labai svarbu prisitaikyti prie įvairių aplinkybių, o kuriamuose interjeruose mėgstame “brangų” derinti su “nebrangiu” tokiu būdu sukurdami harmoningą galutinį rezultatą drąsiai ir su malonumu ėmėmės darbų.

Galiausiai nedidelis klientės butas virto į elegantiškus, moteriškumu spinduliuojančius ir klasikos elementų gausius namus, kurių epicentru neabejotinai tapo nedidukė, tačiau labai jauki svetainės zona. Šią papuošėme rankų darbo klinkerio sienute, prie kurios, tikime, vieną dieną puikuosis šilumą ir jaukumą skleidžianti krosnelė, nors ir dabar jaukumo čia tikrai netrūksta. Jį visose buto erdvėse kuria mūsų kruopščiai parinkti ir tarpusavyje suderinti dekoro elementai (tokie kaip pagalvėlės, žvakės, paveikslai, augalai ir kt.), kuriuos jau seniai vadiname tikrais namų “jaukumo kūrėjais”.

Liudmila, ačiū už galimybę sukurti dar vieną grožį ir už labai malonią patirtį.

2015 metai